fb
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [ akceptuję ]
Samodzielny Zespoł Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Targówek

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Targówek

Regon: 145950090 NIP: 524-27-48-756
Adres (siedziba):
03-545 Warszawa, ul. Tykocińska 34
Telefony:
22 518 26 40, fax 22 5182 644
Sekretariat: 22 518 26 41
Adres strony internetowej: www.zoztargowek.waw.pl

Centrum Obsługi Pacjenta 22 518 26 66



Tel. E-mail
Dyrektor Marcin Jakubowski

Z-ca Dyrektora ds. lecznictwa Barbara Tomaszewska

Sekretariat Agnieszka Kubicz (22) 51 82 641 sekretariat@zoztargowek.waw.pl
Marketing i Promocja Zdrowia


Kierownik ds. marketingu i promocji zdrowia Iwona Puchalska (22) 51 82 656 ipuchalska@zoztargowek.waw.pl

Anna Szczepańska (22) 51 82 657
Zamówienia Publiczne



Agnieszka Kubicz (22) 51 82 641 sekretariat@zoztargowek.waw.pl
Statystyka Medyczna


Kierownik ds. statystyki medycznej Małgorzata Kołkowska (22) 51 82 658 kolkowska@zoztargowek.waw.pl

Kinga Ziółkowska (22) 51 82 661 kziolkowska@zoztargowek.waw.pl

Joanna Toporek (22) 51 82 660 jtopore2@zoztargowek.waw.pl
Księgowość


Główny Księgowy Teresa Ruszczak (22) 51 82 650 truszcza@zoztargowek.waw.pl

Jadwiga Drewnik (22) 51 82 651

Monika Kowalska (22) 51 82 651 mkowalsk@zoztargowek.waw.pl

Ewelina Jędrzejewska (22) 51 82 652

Katarzyna Lipińska (22) 51 82 652
Płace



Ewa Kurpios (22) 51 82 653 ekurpios@zoztargowek.waw.pl

Magdalena Pergoł

Kadry


  Brygida Dudkiewicz (22) 51 82 646 (22) 51 82 645
bdudkiew@zoztargowek.waw.pl

Iwona Korda (22) 51 82 646 (22) 51 82 645
ikorda@zoztargowek.waw.pl

Anna Szymczyk (22) 51 82 646 (22) 51 82 645
aszymczyk@zoztargowek.waw.pl
BHP


  Maria Sztark (22) 51 82 662 msztark@zoztargowek.waw.pl